Standard egyszemélyes szett 1x (200x140) + 1x (90x70) cm
✅Ágyneműhuzatok anyaga:
Delux pamut
✅Huzatok kapcsolása/rögzítése:
Gombok
✅Márkajel:
EMI
✅Mosás:
60 °C
✅Súly:
120 g/m2
✅Anyagösszetétel:
100% pamut
✅Méretre varrás:
Nem
✅Választható zárási típus:
Nem
✅A huzatok mérete:
Paplanhuzat 140x200, Paplanhuzat 140x220, Paplanhuzat 200x220, Paplanhuzat 200x240, Párnahuzat 70x90, Párnahuzat 45x65, Párnahuzat 48x74, Párnahuzat 50x50, Párnahuzat 45x45, Párnahuzat 40x40, Párnahuzat 35x45, Standard egyszemélyes szett tartalma 1x 140x200 cm + 1x 70X90 cm, Töltött díszpárna 40x40 cm, 2 cm-es csipkével, Hosszabbított egyszemélyes szett tartalma 1x 140x220 cm + 1x 70x90 cm, Egyedi méret rendelése telefonon, Francia szett 200x220 cm + 2x (70x90) cm, Paplanhuzat 220x240, Francia szett 200x240 + 2x (70x90), Francia szett 220x240 + 2x (70x90)
✅Minta:
Kétoldalas
✅Szárítógép használata:
Igen
✅Mérettolerancia:
+/- 3 cm
Termékleírás
Ágyneműhuzat minőségi 100%-os deluxe pamutból
Az ágyneműhuzat kiváló minőségű, sűrű szövésű deluxe pamutból készül. A pamutszálat régóta a gyapotbokor terméséből nyerik, és mára a legtöbb textíliában jelen van. A pamutszál és a belőle készült szövet kiváló tulajdonságokkal rendelkezik, így a pamutot nagyon népszerűvé tették, különösen az ágyneműgyártásban. A pamutnak jó a szakítószilárdsága, ami még nedves állapotban is megnövekszik, ezért sok termék alapanyaga, különösen a gyakori mosást igénylő termékeknél. Legfőképp erősek, tartósak és minőségiek, többszöri mosás után is olyanok, mint az újak. A fonalak szilárdsága 25,5/22. Az anyag tömege 120 g/m2. A huzatok varrása és gyártása Szlovákiában történik.
A 100%-os deluxe pamutból készült ágyneműhuzatok előnyei
légies könnyedségű anyag
az izzadás megelőzése
gyengéd még az érzékeny bőrhöz is
gyönyörű mintával rendelkezik
minőségi és zavartalan alvást biztosít
tartós és minőségi pamutból készült
A pamut lepedő tulajdonságai
anyaga: 100%-os pamut
rögzítés: gombokkal
mosás: 40°C
súlya: 120 g/m2
Pamut huzatok zárása
Az EMI ágyneműhuzatok műanyag gombokkal vannak lezárva. Érdeklődés esetén cipzárral zárható huzatokat is tudunk varrni változatlan áron. Igényesebb vásárlóknak a rögzítést úgynevezett hotelzárral tudjuk megoldani. Felár ellenében hotelzárakat is varrunk. Gombok száma: paplan 4x, párna 2x.
Ágynemű ápolás
Az ágynemű gondozása során mindig kövesse a termék csomagolásán található ápolási szimbólumokat. Mosáskor ügyeljünk a szükséges hőmérsékletre, illetve arra, hogy a lepedők cipzárja mindig zárva legyen, az ágyneműt pedig for
Tanácsok az ágynemű élettartamának meghosszabbításához
1. A mosógépet legfeljebb 3/4-ig ajánlott megtölteni ruhával, mert ha televan a mosópor és a víz nem jut el a szükséges mértékben az egyes szövetekhez. Ez a ruhanemű nem megfelelő tisztítását eredményezi és ráadásul a mosógép és a ruha is károsodni fog. 2. Mindig szükséges a mosási hőmérséklet beállítani a termékhez mellékelt kezelési címkén található információk alapján. Gombos vagy cipzáros ruhát csak kifordítva és begombolva, bekapcsolva mossunk. Ennek elmulasztása esetén nemcsak a ruhanemű, hanem a mosógép is megsérülhet.
3. Tiszta és fényes lesz a mosógép, ha havonta egyszer üresen, csak vízzel és egy csésze ecettel indítunk el egy mosási programot. A mosás után hagyjuk nyitva a mosógép ajtaját, hogy a gép alaposan kiszáradjon és szellőzhessen.4. Az élénk színek megőrzésének alapszabálya a ruhanemű szín szerinti mosása. A mosnivalót kifordítva, cipzárral vagy gombokkal zárva ajánlott a mosógépbe helyezni. Ennek elmulasztása esetén nemcsak a ruhanemű, hanem a mosógép is megsérülhet.