- Kiegészítők
- Kerti kiegészítők
- Erkély és terasz
- Erkély árnyékolók
- Árnyékoló háló 2M x 50M 60% árnyékolással
Paraméterek
✅Gyártó: | Bestent |
Termékleírás
Árnyékolóháló 60%-os árnyékolással. Kerítéseken használatos és csökkenti a láthatóságot (magántulajdon, szabadidős területek, mint pl. uszodák, játszóterek stb.). Árnyékolást biztosít például teraszokon, pavilonokban, építkezéseken (állványzat) és üvegházakban a növények fokozott napsütéstől vagy jégesőtől való védelmére. Rovarok és madarak elleni védelemre is használják. Megfelelő szellőzést biztosít a növény számára, és fenntartja az optimális hőmérsékletet.
A háló UV-szűrőt tartalmaz
100% polipropilén
árnyékoló - 60%
Méret: tekercs 2m x 50m
Súly: 70 g/m2
Jellemzők
Az árnyékolóhálók elsődleges célja a láthatóság és a fény korlátozása. Emellett megfelelő szellőzést biztosít, és jelentősen javítja a növények fejlődésének feltételeit a gyümölcsösökben, a mezőgazdaságban vagy a kertészetben.
A hálót HDPE és PP anyagból szövik, ráadásul UV-szűrővel, ami növeli és meghosszabbítja a termék élettartamát. Oldalai mentén megerősített.
Előnye továbbá, hogy könnyen és gyorsan felszerelhető különböző típusú felületekre vagy szerkezetekre, és ellenáll a mezőgazdaságban használt vegyszereknek.
Többféle méretben, hosszban és árnyalatban kaphatók.
A termékre 24 hónapos garanciát vállalunk. Az anyagra vagy az alkalmazásra jellemző kopás nem minősül hibának. Nem minősül hibának, ha az eladott termék jellegéből adódóan annak élettartama rövidebb, mint a garanciaidő, és ha az ilyen termék a rendes használat során a garanciaidő lejárta előtt általános elhasználódást szenved.
FIGYELMEZTETÉS: az árnyékoló hálót félbehajtva küldjük!
Vita és tapasztalatok
Ebben a vitában még nincsenek bejegyzések.